Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası

Bilgisayar İşletmenliği ile ilgili görsel sonucu

Çağımızın en geçerli meslekleri arasında ve en çok iş seçeneğine sahip olan meslek artık bilgisayar ve bilgisayar ile alakalı bölümler olmaktadır. Bu kursa katılan kursiyerler düzenlediğimiz ders programına katılarak iki aşamalı olarak sınav girerek sınavda gösterdikleri başarı sonucunda MEB onaylı sertifika almaya hak kazınıp isterler ise kamu kurumlarına isterlerse de özel sektörde kendilerine iş olanağı sağlamaktadırlar.

MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası

Kariyer Online olarak MEB onaylı sertifika verme yetkisi olan bir kurum olduğumuz için bütün kurs bölümlerimizden alınan sertifikalar MEB onaylı olup geçerli sertifikadır. Bilgisayar işletmenlik kurslarına katılan kursiyerlerimizin başarı göstererek aldıkları sertifikalar MEB onaylı olup geçerli sertifikadır.

Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası Ne İşe Yarıyor?

kursiyerlerinin başarı ile aldıkları sertifikaları onlar için pek çok iş olanağı sağlamaktadır. KPSS puanları ile kamu kuruluşlarına atanmalarda bilgi sayar işletmenlik sertifikası şartı aranmaktadır. KPSS şartı aranmayan iş olanaklarında da bu sertifika istenmektedir. Ayrıca pek çok özel sektörde de çalışmak için yapılan iş başvuruların da özgeçmişe bu sertifika eklendiği takdirde büyük yarar sağlamaktadır. Bu yüzden pek çok kursiyerine iş bulma konusunda MEB onaylı sertifika vererek yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası Nasıl Alınıyor?

Bilgisayar işletmenlik kurslarına başvuran kursiyerler bütün derslere katılma şartını yerine getirerek 160 saatlik kurs eğitimi alarak kurslarını tamamlarlar. Kurs süresi sonrasında kursiyerler iki aşamalı olan yazılı ve uygulamalı sınava girerek başarı gösterip yeterli puanı aldıkları takdirde bilgisayar işletmenlik sertifikası almaya hak kazanırlar.